הרשמה לניוזלטר
@simhitlv
הרשמה לניוזלטר
הצטרפו חינם לקבלת מבצעים והטבות שוות במייל לפני כולם
סגירה

מתקני כביסה LeifHeit פגאסוס,סכיני Zwilling,מחבתות טפאל וכוסות במבצע

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

הוראות שימוש-מכונת פסטה אטלס 150

הוראות שימוש-מכונת פסטה אטלס 150

הוראות שימוש-מכונת פסטה אטלס 150

100,000

הוראות שימוש מכונת פסטה אטלס 150:
1.הדקו את מכונת הפסטה על השולחן או משטח עבודה עם מלחציים שמגיע עם המכשיר. 2.הכניסו את ידית מכונת הפסטה לתוך החור רולר המתאים שלה. 3.לפני שימוש מכונת פסטה בפעם הראשונה, נגבו אותה עם מטלית יבשה כדי להסיר שמן שעלול להתעכב על המתכת.
מכינים את הבצק
1.שופכים את הקמח לקערה. שוברים את הביצים לתוך מרכז הקמח בקערה ומערבבים עם מזלג עד הביצים ואת תערובת הקמח. 2.לשים את השילוב על שולחן או משטח עבודה עם הידיים עד לקבלת בצק אחיד והומוגני לחלוטין. 3.מוסיפים מעט מים אם הבצק נראה יבש מדי. אם זה נראה רך מדי, מוסיפים קמח. 4.מניחים את הבצק מעורבת על שולחן או דלפק, מצופה בשכבה דקה של קמח. ממשיכים ללוש את הבצק וחותכים לחתיכות קטנות.
מכינים את הפסטה
1.כוון את המכונה לרמה 1 על ידי משיכת הידית כלפי חוץ מתפתל. שני רולים חלקה תהיה פתוחה לחלוטין, על כ 3 מ"מ. 2.הפעל את הידית להעביר חתיכה קטנה של הבצק באמצעות מכונת הפסטה. חזור על פעולה זו חמש או שש פעמים. אם יש צורך, לקפל את הבצק שוב להוסיף קמח לאמצע כדי להשיג את המרקם הרצוי. 3.הכן את הבצק דרך להגדיר את הגלילים על קבוצה 2, ב 0.2 מ"מ, כאשר הבצק הגיע הצורה המתאימה. 4.חוצים את הבצק בסכין. החתיכות צריך להיות באורך 10 סנטימטרים. מניחים את הידית לתוך החור המשמש ההפעלה הגלילים חיתוך. לעבור את הבצק דרך הגלילים המתאימה לסוג של פסטה שאתה רוצה. הפעל את הידית לאט. 5.הנח את בצק הפסטה פרוס על מדף ייבוש או בד למשך שעה לפחות. מרתיחים סיר מים עם מלח, לבשל את הפסטה טרייה 2-5 דקות.

לקבלת מבצעים והטבות במייל השאירו פרטים:

מכבדים את כל כרטיסי האשראי

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
2
3
4
5