הרשמה לניוזלטר
@simhitlv
הרשמה לניוזלטר
הצטרפו חינם לקבלת מבצעים והטבות שוות במייל לפני כולם
סגירה

איסוף בת"א וראשל"צ ומשלוחים לכל הארץ 03-6839338 או 03-9447171

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

סירי לחץ

הכינו ארוחות בריאות וטעימות בזמן קצר עם מבחר סירי לחץ של המותגים המובילים המקצרים את זמן הבישול והשומרים על הרכיבים התזונתיים שבמזון.כל סירי הלחץ בעלי תו תקן אירופאי וישראלי.ניתן להתייעץ טלפונית לבחירת נפח הסיר המתאים עבורכם.

 

 

 

סירי לחץ

יתרונות הבישול בסיר לחץ:

חיסכון בזמן-הזמן הנחסך בבישול עם סיר לחץ הוא משמעותי ביותר:בסיר לחץ נמשך הבישול כשליש מהזמן הדרוש לבישול בסיר רגיל.יתרון זה ברור מאוד כשמדובר בתבשילים הדורשים בישול ארוך,כמו הכנת רגל קרושה או ריכוך שעועית לבנה.עם זאת,גם כשמדובר במאכלים שבישולם קצר,כדאי להשתמש עם סיר לחץ לזירוז הכנתם.

חיסכון בכסף-העליה המתמדת במחירי הגז והחשמל,גם היא מעודדת בישול מהיר.ככל שייקטן זמן הבישול,השימוש בגז ובחשמל ייקטן גם הוא.מאחר שהבישול עצמו נעשה בחום נמוך,וניתן לבשל 2 מאכלים בו זמנית הרי שהחיסכון יגדל עוד יותר.

שמירת הויטמנים והמינרלים-בישול בקיטור שומר על מרבית המינרלים ועל חלק ניכר של הויטמנים שבמזון,לכן,בישול שמבושל עם סיר לחץ הוא גם בריא יותר.

ניקוי הסיר בקלות-מכיוון שהבישול הוא על ידי לחץ,המזון אינו נדבק לתחתית סיר.אפילו לאחר בישול צלי,ניתן לנקות את הסיר בקלות.

שיקולים בבחירת סיר לחץ

בגלל ריבוי הדגמים המוצעים,נראה שההחלטה באיזה סיר לבחור אינה קלה.לכל דגם ישנם יתרונות וחסרונות. אלו הם המרכיבים שחשוב לקחת בחשבון טרם קניית סיר לחץ:

תו תקן

כדאי לבדוק אם יש לסיר הלחץ המוצע תו תקן מקובל בארץ והוראות שימוש ברורות ומובנות.

שירות

האם יש לסיר הלחץ תעודת אחריות,עם כתובת של תחנות שירות והבטחה לאספקת חלקי חילוף מקוריים.

מחיר

הסיר היקר ביותר אינו בהכרח הטוב ביותר,והזול ביותר אינו תמיד הגרוע ביותר.

גודל

סיר קטן משמש בדרך כלל,לבישול רק עבור משפחה מצומצמת ואילו בסיר לחץ גדול ניתן לבשל גם עבור סועדים נוספים וניתן לנצלו לשימושים נוספים באופן יעיל ביותר.

תגיות נפוצות:

 סירי לחץ טפאל  סירי לחץ ארקוסטיל  סירי לחץ סולתם  סירי לחץ KORKMAZ

  סיר לחץ 

מחפשים כלי בית משלוחים ? הגעתם לאתר הנכון,ניתן למצוא גם סולתם סירים.

לקבלת מבצעים והטבות במייל השאירו פרטים:

מכבדים את כל כרטיסי האשראי

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
2
3
4
5