הרשמה לניוזלטר
@simhitlv
הרשמה לניוזלטר
הצטרפו חינם לקבלת מבצעים והטבות שוות במייל לפני כולם
סגירה

מוצרי LeifHeit,ברבנטיה,טפאל,סולתם,לומינארק,רידל ופיירקס במבצעים

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

סירי סולתם שיש סדרת Mineral Stone מינרל סטון

סולתם,יצרן כלי המטבח הישראלי הקיים למעלה מ-65 שנה מציע מגוון רחב של כלים לשדרוג חווית הבישול ומגוון אביזרי מטבח נלווים.לכלי הבישול בסדרת סולתם Mineral Stone יתרונות מובהקים ההופכים אותם למועדפים בציפויי השיש:

סירי שיש סולתם SOLTAM מיוצרים מאלומיניום טהור בתהליך יציקה רב שכבתי
חלוקת חום שווה ויעילה - לבישול מיטבי וחיסכון בזמן ובאנרגיה.
בטוחים לשימוש - ציפוי SOLTAM Marble רב שכבתי מונע הידבקות,ללא PFOA,ללא קדמיום ועופרת.

 

 
 
 
בשמחי ובניו בולטת סדרת כלי הבישול Mineral Stone סירים לבישול ולהגשה בציפוי שיש. הסדרה היא בעלת יתרונות מובהקים ההופכים אותם למועדפים בציפויי השיש:
 
הבשורה היא, שמחבתות שיש 'סולתם' מיוצרות מאלומיניום טהור בתהליך יציקה רב שכבתי. הן מציעות חלוקת חום שווה ויעילה לבישול מיטבי וחיסכון בזמן ובאנרגיה.
 
סירים אלה בטוחים לשימוש ו ציפוי ה-Marble הוא רב שכבתי מונע הידבקות מרגיזה של מזון, שכל אישה מנסה להימנע ממנה, ונטולת חומרים בעיתיים כמו PFOA, קדמיום ועופרת.
 
סירי סוטז' גם הם כובשים בסערה את השוק. סולתם מייצרת סירים ומחבתות מאלומיניום טהור בתהליך יציקה רב שכבתי. הסירים הם בעלי חלוקת חום שווה ויעילהה - לבישול מיטבי וחיסכון בזמן ובאנרגיה. הם בטוחים לשימוש, כאמור, ומעלה נוספת שלהם היא שהם מסייעים לשמירה על הבריאות – מאפשרים שימוש מופחת בשמן! ואיזו אימא לא תרצה להגיש למשפחתה את הטוב ביותר? הם מתאימים לכל סוגי הכיריים: גז, חשמל, קרמי, הלוגן ואינדוקציה, וגם מתאימים לשימוש בתנור עד 180 מעלות.
 
הידיות שלהן ארגונומיות יצוקות, המתוכננות לנוחות בשימוש ובהעברה. המכסה הוא חסין חום מזכוכית שקופה עם חריר לשחרור האדים. טבעת מתכת עבה מסביב למכסה מוסיפה למראה העכשווי, כי בסולתם לא שוכחים את העיצוב!

סולתם

לקבלת מבצעים והטבות במייל השאירו פרטים:

מכבדים את כל כרטיסי האשראי

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
2
3
4
5