הרשמה לניוזלטר
@simhitlv
הרשמה לניוזלטר
הצטרפו חינם לקבלת מבצעים והטבות שוות במייל לפני כולם
סגירה

איסוף בת"א וראשל"צ ומשלוחים לכל הארץ 03-6839338 או 03-9447171

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

קלחות

קלחת טובה היא קלחת המחזיקה למשך שנים יחד עם זאת קיימים מספר סוגי חומרים הקובעים את אורך החיים של הקלחת.מדרך רכישה נלווה לקלחת בתחתית העמוד.

ניתן לבצע איסוף גם בראשל"צ.לקוחות המבצעים הזמנה באתר או בטלפון ומעוניינים באיסוף עצמי בת"א,אין צורך לחפש חניה פרטים בטלפון 03-6839338

 

 

איזו קלחת כדאי לקנות?

נירוסטה

הבחירה הנפוצה ביותר משום שחומר הנירוסטה הוא חומר חזק העמיד לאורך שנים ומחירו סביר.בדרך כלל הוא עשוי עם תחתית אלומיניום לפיזור חום אחיד.
מומלץ לבחור בנירוסטה העשויה 18/10 המורכבת מ-18% כרום ו-10% ניקל.
 

אלומיניום

קלחת אלומיניום מפזרת ושומרת על חום הכלי טוב מאוד,קלחות האלומיניום לא מחלידים ולרוב מחירן זול אם כי האוכל המתבשל בתוכן יכול להידבק וכמו כן מחקרים
מממליצים להפחית את השימוש באלומיניום,במידה והחלטתם בכל זאת לרכוש קלחת מחומר זה,את האוכל שבישלתם העבירו מיד בסיום הבישול לכלי אחר והימנעו מהשארתו בקלחת או סיר אלומיניום.
 

נחושת

קלחת נחושת מאפשרת פיזור חום אחיד ויעיל בכל תחתית הכלי,מתחממת,ומתקררת במהירות. הנחושת נראית טוב,אך בכדי שיהיה קל לנקותה מומלץ שיהיה בתוכה ציפוי נונסטיק
כלשהו.
 

ברזל

לקלחות העשויות יציקת ברזל לוקח יותר זמן מהרגיל להתחמם ולהתקרר.הברזל הוא כבד מאוד ויכול להחליד,במידה והחלטתם לרכוש קלחת מברזל דאגו שיהיה לה ציפוי נונסטיקהעשוי אמייל העמיד לאורך זמן ובחרו חברה ידועה הנותנת אחריות לכלים.
 
 
דברים נוספים שמומלץ לדעת טרם הקניה
 

גודל

מידת הקלחת צריכה להתאים לכיריים שלכם בכדי שיעמדו יציב ולא יפלו בעת הנחתה,קלחת מומלצות ופופולריות הן קלחות בגדלים של 1 ליטר עד 2 ליטר.
 

תחתית

תחתית עבה תחזיק לאורך זמן ותאפשר פיזור חום שווה בכל תחתית הקלחת.תחתית אלומיניום הקיימת בקלחות נירוסטה ונונסטיק היא התחתית המומלצת ביותר.
 
 

מכסה

מכסה זכוכית יאפשר לכם לעקוב אחר התקדמות הבישול בקלחת מבלי לשחרר אדים,עם זאת,מכסה זכוכית עדין יותר וניתן להשיג קלחות עם מכסים מנירוסטה העמידים לשנים רבות.
 

פיה לקלחת

חלק מהקלחות מגיעות עם פיה לשפיכה של דייסות,חלב וכדומה בכמות הרצויה.
 

ידית

רכשו קלחת עם ידית שלא תתחמם,ניתן להשיג אצלנו קלחות עם ידית בקליט שחורה או קלחות עם ידית נירוסטה שלא מתחממת,שאלו אותנו ונכווין אותכם למוצר המתאים ביותר לכם.
 

משקל

משקל הוא פקטור חשוב בעת הקנייה,עבור כלי נירוסטה חשוב שהתחתית תהיה בעלת 3 שכבות ותשקול יותר.
 

התאמה לאינדוקציה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליפים את הכיריים שבביתם לסוג אינדוקציה,במידה ורכשתם כיריים כאלו,ודאו שהקלחת אותה תרכשו תתאים לכיריים.
לקבלת מבצעים והטבות במייל השאירו פרטים:

מכבדים את כל כרטיסי האשראי

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
2
3
4
5