הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטר
הצטרפו חינם לקבלת מבצעים והטבות שוות במייל לפני כולם
סגירה

איסוף בת"א וראשל"צ ומשלוחים לכל הארץ 03-6839338 או 03-9447171

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

מחבתות טפאל Tempo טמפו/סנסוריאל

 

טפאל היא חברה מבית סב ויצרנית כלי הבישול הגדולה ביותר בעולם.

מאז הקמתה ב-1956 ע"י מארק גרגורי מיצבה עצמה טפאל כגורם משמעותי בייצור כלי בישול.
כיום,מחבתות טפאל נמכרים בלמעלה מ-120 מדינות ברחבי העולם,לטפאל מגוון רחב של סדרות סירים ומחבתות לבשלן המתחיל ועד לשף המקצועי.
לנקודה האדומה בכל מחבת טפאל פטנט ייחודי המאפשר לדעת מתי המחבת מוכנה לתחילת הבישול כאשר היא מגיעה לטמפרטורה הרצויה,תחתית 
בשנת 2013 נמכרה מחבת טפאל המיליארד במספר.
סדרת כלי הבישול של "טפאל" מסדרת סנסוריאל המככבת בתוכניות הבישול בערוץ 2 מציעה מגוון רחב של סירים,מחבתות,סוטז'ים,ווקים,מחבתות פנקייק ההופכים את מלאכת הבישול לחוויה ואת התוצאה לחגיגה קולינרית. 
מחבת טפאל מסדרת סנסוריאל פותחה לשמירה על הערכים התזונתיים,הארומה והטעם של המזון הטבעי.
 

כל מחבת טפאל מסדרת סנסוריאל מצוידת בנקודה האדומה,ציפוי נונסטיק מעולה בכל מחבת טפאל מאפשר לזהות את הטמפרטורה הנכונה להתחלת הבישול.מחבת טפאל מסדרה זו מיועדת לטיגון,בישול והכנת קרפים,וכמו כל מחבתות טפאל גם מחבת טפאל זו ללא קדמיום וללא עופרת.כל מחבת טפאל עומדת בתקנים המחמירים ביותר,בראשן ה-FDA האמריקאי,לא מכילים קדמיום ועופרת ובטוחים לשימוש.מחבת טפאל מסדרה זו מאופיינת בציפוי נונסטיק עמיד וגם בסדרה זו כל מחבת טפאל מיוצרת תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה וניתנת למחזור.

הטרמו-ספוט הקיימת בכל מחבת טפאל בסדרה זו היא נקודת חיווי אדומה למניעת חימום יתר של כלי הבישול.בנוסף כל מחבת טפאל מגיעה עם ציפוי אמייל חיצוני העמיד לאורך זמן,מחבת טפאל היא בעלת תחתית יציקת אלומיניום המאפשרת פיזור חום אחיד.לבישול קל ובריא.כל סיר או מחבת טפאל ניתנים להדחה במדיח.מחבת טפאל סנסוריאל לבישול קל בריא! כל המוצרים הם באחריות יבואן מחבתות טפאל הרשמי בישראל.

לקבלת מבצעים והטבות במייל השאירו פרטים:

מכבדים את כל כרטיסי האשראי

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
2
3
4
5